سریال گیسو

 سریال گیسو

نام سریال : سریال گیسو (عاشقانه ۲)
کارگردان :   منوچهر هادی
زمان پخش : ۳۰ آذر ۹۹

اگر از طرفداران سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی بوده اید بنابراین از گوشه و کنار، اخبار ساخت سریال عاشقانه دو با نام گیسو را شنیده اید. سریال گیسو در واقع ادامه ی سریال عاشقانه می باشد اما این بار با قصه ای جذاب تر و بازیگرانی که به تازگی به این پروژه اضافه شده اند. یکی از جذابیت های سریال عاشقانه طرح قصه ای عاشقانه بود که در قلب خود داستانی معمایی را روایت می کرد و این موضوع جذابیت قصه را برای مخاطب دوچندان کرده بود.

بازی یکدست و هماهنگ بازیگران نیز از ابتدا تا انتهای داستان یکی دیگر از مواردی بود که مخاطبان را برای دیدن ادامه ی سریال ترغیب می کرد و ارزش یک هفته انتظار کشیدن تا رسیدن قسمت بعدی را به این سریال داده بود. مطمئنا در سریال گیسو بار دیگر شاهد این بازی هماهنگ و بی نظیر بازیگران البته این بار با تعداد بازیگرانی بیشتر خواهیم بود.

این بار قصه ی سریال گیسو پر ماجرا تر از قبل

این بار قصه ی گیسو پر ماجرا تر از قبل ساخته شده است. سلیقه ی مخاطب امروزی به سمت داستانهایی چند وجهی رفته، چرا که قصه ای صرفا عاشقانه یا صرفا معمایی ممکن است جذابیت داستانی را نداشته باشد که در عین حال دارای این دو ویژگی می باشد بنابراین منوچهر هادی این بار به پیچیدگی های داستان اضافه کرده است.

موضوع اصلی و اساسی سریال گیسو رویکردهای اجتماعی از جمله پول شویی است. فیلم نامه گیسو که بیش از ۱۰ بار مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفت ، تغییر و تحولات زیادی کرده است. از طرفی نیز مهاجرت مهناز افشار و حضورش در شبکه های لس آنجلسی ، با توجه به این که مهناز افشار یکی از نقش های اصلی این سریال را (در عاشقانه ۱) بر عهده داشت ، چالشی جدی برای این سریال رقم زد و سبب شد قصه به شکل دیگری روند خود را در پیش بگیرد.

مهم ترین اتفاقات در سری جدید سریال عاشقانه ۲ ؛

 • ۱٫ بازیگر جایگزین نقش مهناز  فشار(گیسو) در فصل جدید چه کسی خواهد بود؟ 
 • همانطور که می دانید در سری پیش و در سریال عاشقانه نقش گیسو را مهناز افشار بازی می کرد و این بار حدس زده می شود که هانیه توسلی در این نقش بازی خواهد کرد.
 • ۲. فصل جدید سریال حول چه محوری است ؟
 •  با زنده شدن گیسو قصه هایی تازه ای در راه است، عشق ناتمام گیسو و ماجراهایی که در این مسیر رخ می دهد، همچنین روبرو شدن پگاه با گیسو که در قسمت های پایانی تصور می شد گیسو به دست او به قتل رسیده است، همه و همه در این فصل به شکل جدیدی مخاطب را درگیر خود خواهد کرد.
 • ۳. بازیگران سری جدید سریال چه کسانی هستند؟
 • ببیشتر بازیگران سریال اعم از هومن سیدی در نقش پیمان، ساره بیات، گلزار و … همان بازیگران فصل ۱ عاشقانه است و تنها هانیه توسلی بازیگر جدید است.

بر

تیزر سریال گیسو

سرنخ هایی از سریال گیسو ؟

 • ۱٫ سهیل و پگاه
 • اینکه آیا سهیل و پگاه با وجود مشکلاتی که داشتند ممکن است داستان عاشقانه ی خود را از سر گیرند یا دوباره با موانع جدیدی روبرو می شوند؟ این دو شخصیت تا مرز جدایی پیش رفتند و انتهای قصه شاهد این بودیم که سهیل با ناامیدی منزل پگاه را ترک می کند، بنابراین باید خود را آماده کنیم که این بار در سریال گیسو این دو شخصیت را جدا از هم ببینیم.
 • در سری جدید این سریال هانیه توسلی جایگزین کاراکت مهناز افشار خواهد بود. 
 • ۲٫ آیا سایه ی گیسو از زندگی رضا و پدرش برداشته می شود؟
 • چیزی که بطور کاملا حرفه ای رخ داد این است که زندگی تمام شخصیت ها هرکدام به نحوی با شخصیت گیسو پیوند خورده است و این جدایی به سادگی اتفاق نخواهد افتاد. گیسو در سری پیش تهدید به قتل شده بود، آیا باند مخوفی که با آنها کار می کرد همچنان سایه به سایه دنبال او خواهند بود؟ آیا گیسو به راحتی می تواند دست از همکاری با آنها بکشد؟ می توان حدس زد که این اتفاق نخواهد افتاد، چرا که اگر گیسو را جدا از این باند تصور کنیم، داستان چه چیز تازه ای را برای روایت کردن خواهد داشت؟

 • ۳٫سرنخ هایی از سریال ؟
 • در سکانسی شاهد بازگشت پیمان به تنهایی به ایران هستیم، همانطور که میدانید در سری پیش پیمان با قبول شدن در لاتاری رویای رفتن به آمریکا سر می کرد، اما این بار بدون درسا به ایران بازگشته است و در فرودگاه شاهد برخورد شدید پدر درسا با پیمان هستیم. در این سکانس پیمان لباس هایی یکدست مشکی به تن دارد، آیا این امکان وجود دارد که درسا فوت کرده باشد؟ یا اینکه پیمان و درسا از هم جدا شده اند؟ اینکه بهاره کیان افشار بازیگر نقش درسا در این سریال حضور ندارد می تواند این احتمال را در پی داشته باشد که او به طور کل از قصه حذف کرده باشد.

 ۴٫ از نکات جذاب سریال

یکی از موارد جذاب برای بینندگان این سریال نمایش خانگی، روابط دوستانه بین سهیل، رضا و پیمان بود که با پوسترهای منتشر شده از این شخصیت ها به نظر می رسد که این روابط دوستانه همچنان پا برجاست و این سه کاراکتر همچنان موقعیت های جالبی را خلق خواهند کرد.

بازیگران و عوامل سریال گیسو

محمدرضا گلزار
ساره بیات
بهاره کیان افشار
هانیه توسلی
منوچهر هادی
تصویر هومن سیدی
کارگردان سریال گیسو بیوگرافی منوچهر هادی : وی در ۲۸ مرداد ماه سال ۱۳۵۸ در تهران چشم به جهان گشود و با اینکه دیپلم رشته الکتروتکنیک دارد ولی با توجه به علاقه شخصی به عرصه هنر وارد شد و در حال حاضر کارگردان ، نویسنده سینما و تلویزیون ایران است. منوچهر هادی در سال ۱۳۶۳ پدرش را در جنگ ایران و عراق از دست داد. وی در سال ۱۳۸۵، نخستین فیلمش ، به اسم تلاطم را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله ‌فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه» ، «تصادف» ، «فرصت ‌های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که در آن ها علاوه بر کارگردانی ، نویسندگی را هم خودش انجام داده است. در ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۴ با بازیگر محبوب و معروف سینما و تلویزیون یکتا ناصر ازدواج کرد و در آذر ماه سال ۱۳۹۵ فرزند آن ها به دنیا آمد که نام سوفیا را برای او انتخاب کردند. منوچهر هادی کارگردان سریال گیسو (عاشقانه ۲) نیز هست. این سومین اثر کارگردانی منوچهر هادی در ساخت سریال در شبکه نمایش خانگی است. (بعد از سریال عاشقانه و دل) همچنین جالب است بدانید که او تجربه بازیگری ، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات دارد. از آثار کارگردانی منوچهر هادی می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 • رحمان  ۱۴۰۰ / آینه بغل / کارگر ساده نیازمندیم / زندگی جای دیگری است / دنیای پر امید / یکی می خواد باهات حرف بزنه / قرنطینه / گیسو (عاشقانه ۲) / دل / عاشقانه / دلدادگان / آمین / خوب ، بد ، زشت / خداحافظ بچه / و …
دوستی بازیگران سریال عاشقانه

فیلم های پیشنهادی :