سریال مانکن

سریال مانکن، سریالی بر اساس جدال و اختلافات فاحش در طبقات مختلف جامعه از نظر مالی می باشد. این سریال که در اسفند سال ۹۷ فیلمبرداری آن شروع شد، سریالی ۲۶ قسمتی به کارگردانی حسین سهیلی زاده می باشد. تهیه کنندگی این سریال را نیز ایرج محمدی عهده دارد است. قلم بابک کایدان داستان این سریال را شرح داده است. فیلمبرداری سریال مانکن در شهریور سال ۹۸ به پایان رسید.

داستان سریال مانکن حول دختر و پسر جوانی به نام همتا و کاوه می پردازد. همتا دختری است که بعد از فوت پدرش و ازدواج مجدد مادرش همراه با مادربزرگ خود زندگی می کند. همتا دختری آرام و بدون حاشیه است که عاشقانه کاوه را دوست دارد. کاوه نیز پسر جوانی است که همراه با مادر و خواهر خود زندگی می کند. خانواده ی کاوه دچار مشکلات مالی متعددی هستند. پدر کاوه به علت بدهی های زیادی که بالا آورده است در زندان به سر می برد. مشکلات مالی خانواده کاوه سبب می شوند کاوه دست به تصمیمی غیر عقلانی بزند.

زندگی کاوه با ورود کتایون صوفیان که دختر عموی پدرش است به کلی دستخوش تغییر می شود. کتایون که زنی میانسال است به کاوه پیشنهاد ازدواج می دهد تا به این طریق بتواند از پسر عمویش انتقام بگیرد. در مقابل کاوه وظیفه دارد ۵ میلیارد به کتایون سفته بدهد. در قبال این ازدواج کتایون مقدار زیادی پول به کاوه می دهد، برای خانواده اش خانه می خرد و پدر کاوه را از زندان آزاد می کند. در این بین کاوه دچار بازی های عجیب و غریب کتایون می شود. کاوه از همتا جدا می شود و در خانه ی کتایون سکونت می گزیند. همچنین کاوه در شرکت کتایون، که یک شرکت طراحی لباس و مدل است مشغول به کار می شود.

دانلود پکیج با تخفیف ۵۰ درصدی :

 

  دانلود رایگان قسمت ها :

دانلود قسمت ۶ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۷ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۸ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۹ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۱۰ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۱ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۲ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۳ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۴ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۵ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۱ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۲ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۳ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۴ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۵ مانکن کیفیت ۴۸۰ کیفیت ۷۲۰ کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۱ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۲ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۳ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت ۴ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰
دانلود قسمت  ۲۵ مانکنکیفیت ۴۸۰کیفیت ۷۲۰کیفیت ۱۰۸۰

محمدرضا فروتن این بار در سریال مانکن در نقشی متفاوت و جذاب ظاهر شده است. اخگر کوهسنگی که محمدرضا فروتن نقش او را ایفا می کند، یک مافیا و خلاف کار بزرگ است که در زمینه های مختلفی کار خلاف انجام می دهد. ورود اخگر کوهسنگی به ماجرای مانکن به دلیل بالا کشیدن ثروت همتا که یک معدن است، می باشد. پدر همتا قبل از مرگ خود یک معدن را به اسم دختر خود یعنی همتا کرده است. همتا و مادرش از این ثروت و گنج بی اطلاع هستند. اخگر که از این ثروت اطلاع دارد با دسیسه هایی تلاش می کند تا همتا را به خود نزدیک کند. اخگر نقشه هایی می کشد و با استفاده از کارمند سابق خود که ژیلا نام دارد و نقش او را لیندا کیانی ایفا می کند، همتا را وارد زندگی خود می کند. همتا نیز بی خبر از همه جا تمام مدارک خود را به اخگر می دهد و با خیال این که اخگر مرد شریف و خیری است در دسیسه های او وارد می شود. در این بین برادر اخگر، یعنی آبتین کوهسنگی به همتا علاقه مند می شود. اخگر که تمام تلاشش را می کند تا ثروت همتا را صاحب شود، این اتفاق را بهترین فرصت می داند. در واقع اخگر تلاش می کند تا همتا را به عقد آبتین درآورد. طی یک مهمانی همتا و کاوه با هم روبرو می شود و این داستانی برای شروع مجدد عاشقانه های آن هاست. کاوه و آبتین در آن مهمانی به صورت اتفاقی با یکدیگر درگیر می شوند و طی این درگیری آبتین به شدت آسیب می بیند. همتا که گمان می کند آبتین مرده است از ترس اخگر به همراه کاوه فراری می شود. این اتفاقات سبب می شوند همتا و بهرام که دوست صمیمی کاوه است در شرکت کتایون مشغول به کار شوند. اخگر بی رحمانه دنبال همتا می گردد و با آسیب به ژیلا سبب می شود ژیلا از او روگردان شود و با کاوه، همتا و بهرام در یک تیم قرار بگیرند تا از اخگر انتقام بگیرند. در این بین رابطه ای عاشقانه نیز میان ژیلا و بهرام شکل می گیرد.

تیزر دیدنی سریال مانکن

بازیگران مانکن

این سریال یک سریال پربازیگر است که در آن بازیگران مهمی همچون مریلا زارعی، محمدرضا فروتن، امیرحسین آرمان، الهام پاوه نژاد، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین و … به ایفای نقش می پردازند. در سال های اخیر شاهد بوده ایم شبکه ی نمایش خانگی توانسته است جایگاه خوبی میان مردم به دست آورد. در واقع باید بگوییم سریال هایی که در شبکه ی نمایش خانگی پخش می شوند مخاطبان خاص خود را دارند. سریال مانکن نیز یکی از این سریال ها می باشد.

محمدرضا فروتن
فرزاد فرزین
نازنین بیاتی

پیام اجتماعی سریال مانکن

سریال مانکن یک درام اجتماعی است. در ساخته های پیشین حسین سهیلی زاده نیز دیده ایم این کارگردان به مسائل خانوادگی و اجتماعی علاقه ی زیادی دارد. در کنار قصه های عاشقانه ای که در این سریال مطرح می شود، داستان ها و پیام های اجتماعی نیز نقش خاص خود را دارند. اولین مسئله ی اجتماعی مطرح شده در این سریال اختلافات فاحش طبقاتی است که امروزه در جامعه وجود دارد. این مشکلات مالی سبب می شوند زندگی جوانان دستخوش تغییرات و تصمیمات غلط شود. گاه پیامد های این تصمیمات غلط می تواند زندان رفتن برای یک عمر و یا حتی مرگ باشد.

مسئله ی اجتماعی بعدی که در این سریال مطرح می شود ارتباط میان کاوه با کتایون است که اختلاف سنی زیادی دارند. یکی از مسائل مهم جامعه ی امروز چنین ازدواج هایی هستند. یک پسر جوان به دلیل مشکلات مالی مجبور به ازدواج با زنی می شود که همسن مادر او است. یا همتا به دلیل مشکلات مالی که درگیر آن است مجبور می شود زیر سایه ی اخگر برود.

از دیگر مسائل این سریال می توانیم به وجود مافیا در زمینه های مختلف بپردازیم. اخگر کوهسنگی به دلیل قدرتی که دارد می تواند در کار پلیس دخالت کند، خلاف های بزرگ انجام دهد، آدم های زیادی را بکشد، ثروت یک دختر را بالا بکشد و کار های خطرناکی انجام دهد.

همچنین سریال مانکن نشان می دهد هر فرد ثروتمندی حتما خوشبخت و خوشحال نیست. چه بسا می بینیم کتایون ثروت زیادی دارد اما از درون زنی افسرده است که هیچ دلخوشی در دنیا ندارد و با مشکلات پدرش دست و پنجه نرم می کند.

سریال مانکن

فیلم هایی که ممکن است دوست داشته باشید :

سریالی عاشقانه از اتفاقات جالب با حال و هوای جوانان و زندگی روزمره تعدادی جوان بهمراه بخش هایی از طنز و نگرانی هایی جوانان امروزی.

سریال همگناه برخلاف سریال های دیگر شامل بیش از ۴ موضوع خانوادگی و اجتماعی است که هر یک به نوبه ی خود میتواند داستان یک فیلم باشد. درگیری هر یک از شخصیت های فیلم در آن جایگاه بسیار دیدنی است. 

سریال عاشقانه ۱ دل داستان دو …… است که از ابتدای فیلم عاشق یکدیگر شده ولی در روز عروسی با دزدیده شدن عروس توسط یکی از آشنایانش داستان زندگی این زوج به کلی تغییر میکند.

سریال آقازاده

سریال آقازاده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.