دانلود سریال قورباغه
سریال قورباغه

سریال قورباغه

  • نام سریال :        سریال قورباغه
  • کارگردان :          هومن سیدی
  • زمان پخش :      دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹
  • تعداد قسمت :    ۱۶ قسمت

این روزها با توجه به محدودیت های تلویزیون و مشکلات مالی که صدا و سیما دارد، اغلب فیلم سازان برجسته که نمی توانند به راحتی این مشکلات را هضم کنند، روی به پخش خانگی آثار خود می آورند. یکی از سریال هایی که در پخش خانگی سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد “سریال قورباغه” با کارگردانی هومن سیدی است.

سیدی که در بخش بازیگری توانسته به خوبی قابلیت های خود را به نمایش بگذارد و طرفداران زیادی را جذب کند، امیدوار است که در زمینه کارگردانی هم خوش بدرخشد.سیدی در اولین تجربه ی کارگردانی خود دست به ساخت سریالی درام زده است که در قالب ۱۶ قسمت سازماندهی شده است.

در کنار اینکه سیدی اولین تجربه ی کارگردانی خود را می گذراند، نوید محمدزاده هم اولین تجربه ی بازی در تولید پخش خانگی را می گذراند. ناگفته نماند که قبلا سیدی و محمدزاده در فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با یکدیگر همکاری داشته اند.

استفاده از بازیگران برجسته و چهره، جزو ملزومات هر اثر شاخصی به حساب می آید. واقعیت امر این است که برای دیده شدن فیلم و اینکه مخاطب رغبت کند و اثر تولیدی را قسمت به قسمت تهیه کند،‌ بایستی از هنرمندانی استفاده شود که نامشان جاذبه داشته باشد؛ نکته ای که سیدی به خوبی در سریال قورباغه آن را رعایت کرده است. حضور هنرپیشگانی همچون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، مهران غفوریان، فرشته حسینی و آناهیتا افشار مهر تاییدی بر این نکته می باشد.

  • سریال قورباغه که همچنان در صف کامینگ سون می باشد، هنوز به نمایشگر خانه های مردم نرفته است. بارها تاریخ اکران برای آن تنظیم شده است اما هر بار با بروز مشکلی این تاریخ به تاخیر افتاده است. در آخرین بار اختلافات بین تهیه کننده و اسپانسر در مورد حق امتیاز اثر، باعث شده طرفدارانی که به شدت منتظر پخش سریال هستند، کماکان منتظر بمانند.

تیزر دیدنی سریال قورباغه​

در قورباغه چه خواهد گذشت؟

ریتم سریال قورباغه به گونه ایست که برای سینمای ایران اندکی غریبه است. شاید بینندگان سریال در ابتدای پخش اندکی توی ذوقشان بخورد! علت این است که بینندگان با درخششی که سیدی در سریال عاشقانه داشت و شخصیتی که علاوه بر با نمکی با لودگی همراه بود، توقع همچین ذهنیتی از او نداشته باشند. سیدی در قورباغه کاملا با شخصیتی که در عاشقانه ایفا کرده بود

فاصله گرفته و در یک ژانر جدید و خاص صحنه سازی کرده است.

اساس ژانر این اثر درام است که در غالب سکانس ها درام وحشت و کارآگاهی بر فیلم حاکم می باشد. سریال قورباغه به علت داشتن صحنه هایی که شاید امکان ضبط آن ها در داخل کشور نبوده است در بسیاری از سکانس ها به بیرون مرزها کوچ کرده است، به گونه ای که غالب سکانس های برون مرزی سریال، در تایلند کلاکت خورده است. نویسندگان قورباغه، اندکی از رگه های بالیوود را چاشنی سریال کرده اند. هیجان و حساسیت، عنصری است که به شدت در سریال موج می زند. فیلمنامه نویسان سریال قورباغه تلاش کرده اند تا مشکلات جامعه و معضلات اجتماعی را در لایه های پنهان و آشکار فیلم دخالت دهند.

قطعا با پخش این سریال، طرفداران زیادی مجذوب اثر خواهند شد، زیرا سریال از پتانسیل و جاذبه های بصری منحصر به فردی برخوردار است.

بازیگران سریال قورباغه

هومن سیدی
حسینی دختر افغانی سریال قورباغه
صابر ابر
سحر دولتشاهی
نوید محمدزاده
سریال قورباغه

فیلم های پیشنهادی :