سریال عاشقانه 1

نام فیلم :       سریال عاشقانه ۱
کارگردان :      منوچهر هادی
زمان پخش :   ۹۵ -۹۶

سریال عاشقانه ۱

عاشقانه يك سريال نمايش خانگي ايراني به كارگردانی منوچهر هادی و تهيه كنندگی مهدی گلستانه است.
تم سريال درام رمانتيك است و در سال ٩٥-٩٦ در داتيس خودرو توليد شد و در مؤسسه هنری نمای پارسيان توزيع شد.
سریال در مجموع ٢ فصل ١٧ قسمتی است، که در كشور ايران و به زبان فارسی ساخته شد.

خلاصه داستان:
زنی با نام گيسو ( مهناز افشار) وارد زندگی چند زوج ميشود و با دسيسه و نيرنگ رابطه ها را خراب كرده نقشه خود را پيش ميبرد. گيسو خود را خواهر ناتنی رضا ( حسين ياری ) معرفی ميكند و وارد زندگی آنها ميشود، اما موضوع به اين سادگي ها نيست،
 
گيسو با رضا و خانواده اش به همراه چند نفر از دوستانشان به مسافرت ميرود شمال ميروند، اما در اين سفر  اتفاقاتی می افتد كه تقريباً تمام دوستان را درگير می كند.
سگ پگاه گم ميشود و مشخص نيست كه چه كسی آن را گم كرده، البته در قسمت هاي آخر مشخص ميشود، اين اتفاق به رابطه ميان پگاه و سهيل هم پيان ميدهد، حالا سهيل يك بازيچه خوب برای گيسو است.
سهيل و دوستانش مثل پيمان ( هومن سيدی) برای ساختن يك كليپ عروسی به شمال آمده اند.
كاراكترها در اين سريال ملو درام رمانتيك بسيار پيچيده هستند، از. دسته كاراكتر ها كه ظاهری معصوم ماننده يك بره ولی باطنی مانند گرگ دارند،
كه البته آنها لو نميروند و ما هيچ وقت نميتوانيم به كاراكتری در عاشقانه اعتماد كنيم، اتفاقها همينطور درو از ذهن ميافتد.
 در عاشقانه ما كش و قوسهايی ميان روابط جوانها با هم و با خانواده ميبينيم،  و در آخر اين جوانترها هستند كه قدر نشناس هستند و هيچ حرمتی برای خانواده ها قائل نميشوند.
 

دانلود رایگان تمامی قسمت های سریال عاشقانه ۱

تماشای آنلاین رایگان سریال عاشقانه

دلایل جذابیت سریال عاشقانه

 • کاراكتر موزيانه گيسو، كاراكتر جذاب پيمان بسيار به آدهاي اطراف ما شبيه هستند، همانهايي كه دوست و دشمن را نميتوان تميز دانست، كارگردان اين كار را انجام ميدهد تا تلنگری بزند كه جوانهای اين روزهای ايران ما حتي خانواده خود را قربانی ميكنند. 
  از اين رو اين سريال بايد ديده شود، سريالي برای عامه مردم، 
 • نقش كاراكتر پيمان را كه هومن سيدی ايفا ميكند بسيار جذاب است، پسر امروزی و پر از شیطنت كه هر دختری را ميتواند جذب خود كند، و با ديالوگ ها و مزه پرانی ها كاراكترش را برای مخاطب جذاب تر كرد. او برای اين ايفا كردن اين نقش در جشن حافظ دنيای تصوير جايزه ی بازيگری را از آن خود كرد. 
 • در پرداخت كاراكتر ها بسيار دقيق عمل شده، اينكه يك نفر را ميبينيم ، وزنه های سنگينی كه در اين سريال هستند هر كدام در ظاهر سالم ولی باطنی ماليخوليايی دارد،
  با اينكه عاشقانه آنقدر قدرت دارد كه بيننده را همراه خود بكشد ولی باز هم ديدنش را پيشنهاد ميكنيم بخصوص برای جامعه امروز ما بسيار خوب است، بسيار پر لوكيشن و متنوع با جميعی از بازيگران.
  منوچهر هادی در اين سريال تجربه خوبي كسب كرد، او ميداند چطور مخاطب  را دنبال خود بكشد،  اين سريال با اينكه در مكانهای مختلف وشلوغی فيلم برداری ميشده ولی ديدنش ديد مردم را به خيلی اتفاقها باز ميكند، شايد برای هركسی پيش بيايد ماجرايی عاشقانه و مكارانه در عين حال ديدنی و باور پذير اتفاق می افتد، يك مشخصه خوب سريال اين است كه حدسهاي بيننده اشتباه در ميآيد!
  نميتواند پا به پای مخاطب معما ها را حل كند و سريال يك پله جلوتر است و اين خوب است.

قسمت هایی از فصل ۱ سریال عاشقانه - تیکه های دیدنی هومن سیدی

بازیگران سریال عاشقانه

 • ديگر عوامل مجوعه عبارتند از :

  نويسنده عليرضا كاظمی پور و سعيد جلالی
  موسيقی متن : بابك زرين
  مدير فيلم برداری : محمد افسری
  بازيگران :
  ساره بيات(پگاه) ، هومن سيدی( پيمان)، محمد رضا گلزار(سهيل)، مهناز افشار(گيسو)، حسين ياری(رضا)، پانته آ بهرام(ريحانه)، بهاره كيان افشار (درسا)، سارا رسول زاده(هديه) ، فرزاد فرزين

 • از ديگر كاراكتر های محبوب اين فيلم وزنه ی سنگين كه مهره ها آنطور كه بخواهد ميچيند و با آنها بازی ميكند، مشعود رايگان در نقش پدر رضا است، كاراكتر ي با اقتدار كه هر بار دوربين روي آن ميرود بايد منتظر يك اتفاق غير منتظره باشيم.ساره بيات در اين فيلم يكی از بهترين بازی هايش را كرده، كاراكتر او كاراكتري سخت است، زنی كه هم عشقش را ميخواهد هم سگش را هم زندگی اش را غافل از اينكه با حذف يكی بقيه هم حذف شدند و تنهايی بايد در اين منجلاب پر از حدس و گمان و ناراحتی بيفايده بماند. 
  او به مانند آدمی است منتظر ناجی، دلش نميخواهد اينقدر وابسته باشد ولی با گمشدن پاپت ديگر اميدی ندارد و دوست دارد سوگواري كند، اما عشقش را با غرور پس ميزند، و از طرفی منتظر برگشتن او است.
  بازي او و كاراكتري كه ادامه داد مدام در حال تغيير و پايی و بالا رفتن است، 
  ساره بيات به خوبي از پس اين نقش احساساتی برآمده.
  دو زن ديگر در سريال داريم كه يكي از آنها ريحانه ( پانته آ بهرام ) زنی كاملاً خانه گی كه هر دروغی شوهرش به او تحويل دهد را باور ميكند،
  اما در مقابل بهاره كيان افشار( درسا) كسی كه علارغم صورت معصومش كاراكتر مرموزی را ادامه ميدهد و چيزی را بازی ميكند كه نيست!
  در مجموع سريالی پر بازيگر پر هزينه كه بسيار تشابه دارد اين جمع شهركی سريال، شهری برای آدم هایی با سازهای مختلف به جامعه امروز ما ميماند، 
  شهري كه به آن چه كه با چشمت ميبينی هم نميتواني اعتماد كنی.
  آدم های عروسكی ولی پليد، مردانی باوقار اما كثيف، انسانهايی كه دل سياهشان پشت ظاهر شان پنهان شده.
  و دوربين با روايتی نرم و دلپذير داستان جذابی را خلق كرده.
محمدرضا گلزار
ساره بیات
تصویر هومن سیدی
بهاره کیان افشار
منوچهر هادی
هانیه توسلی

آنچه در قسمت اول سریال عاشقانه ۱ می بینید

در قسمت اول این سریال پر بیننده رضا(حسین یاری) در تعقیب زنی است که وارد زندگی پدرش شده است و می خواهد با تهدید و ترساندن زن، او را وادار کند از پدرش دست بردارد. که در پایان این قسمت رضا به راز پدرش و آن زن پی می برد. در ادامه جزییات بیشتری دستگیرتان می شود.

• رضا و گیسو در عاشقانه ۱

در قسمت اول سریال عاشقانه رضا (حسین یاری) که به پدرش مشکوک است در تعقیب زنی به نام گیسو(مهناز افشار) است. پدر رضا(مسعود رایگان) مردی است سرشناس و رضا گمان می کند گیسو وارد زندگی پدرش شده  و میان آن ها رابطه ای شکل گرفته است. همین موضوع رضارا نگران و پریشان کرده است. بهانه گیری میکند و نسبت به کارهای شرکت حواس پرت شده است. دوست صمیمی اش سهیل(رضا گلزار) و برادرزنش پیمان(هومن سیدی) به این رفتارهای او معترضند و سعی می کنند بفهمند مشکل رضا چیست. 

رضا تمام مدت در فکر گیسو است و به تعقیب او ادامه می دهد. گیسو برای گرفتن پول از پدر رضا، یونس شکیبا (مسعود رایگان) به محل کارش می رود. آنها در کافه ای قرار می گذارند. رضا که دست از تعقیب گیسو برنداشته متوجه همه ی این ملاقات ها می شود. اما قضیه را از مادرش مهین (شمسی فضل الهی) پنهان می کند و منکر ارتباط پدرش با زن دیگری می شود.

تعقیب گیسو تمام نشده است و رضا بدنبالش است. تا اینکه گیسو را جلوی در آپارتمانش به دام می-اندازد. از او سوالاتی درباره ارتباطش با پدرش می پرسد و گیسوجوابی نمی دهد. رضا با عصبانیت گلوی گیسو را فشار می دهد و او را تهدید می کند. گیسو که تحملش را از دست داده واقعیت را می گوید. او دختر یونس شکیبا و خواهر رضا است.

گیسو بعد از ملاقات با یونس شکیبا به سمت ماشینش می آید که با رضا مواجه می شود. بگو مگویی بین آنها اتفاق می افتد که سیلی محکم گیسو به رضا، آتش را می خواباند. رضا دست بردار نیست و به او هشدار می دهد که دست از سر پدرشان بردارد.

رضا و گیسو در سریال عاشقانه

• پگاه و سهیل در قسمت اول سریال عاشقانه

پگاه(ساره بیات) همسر سهیل است و رضا و ریحانه(پانته آ بهرام) و پیمان را برای شام دعوت کرده است تا پیمان و درسا(بهاره کیان افشار) دختر خاله اش با هم آشنا شوند و موجبات ازدواج این دو نفر فراهم شود. اما پیمان که دلیل اصلی مهمانی است در مهمانی حاظر نمی شود. رابطه پگاه و سهیل خوب نیست و سهیل از این مهمانی خبر ندارد و رضا است که او را در جریان می گذارد. گسستگی و شکاف میان پگاه و سهیل به قدری است که عکس های دو نفره از آنها در هیچ کجای خانه پیدا نمی شود و همه ی قابها تک چهره است. سهیل که از این جدایی عاطفی ناراحت و خسته است با سهیل درد و دل می کند و از ناملایمتی های پگاه می گوید.

پگاه و سهیل عاشقانه
 • • پیمان و هدیه

اولین برخورد پیمان با هدیه (سارا رسول زاده) در عاشقانه ۱ زمانی است که پیمان مهمانی پگاه و سهیل را کنسل می کند و به رالی می رود. او که دلیل اصلی مهمانی است در آنجا حضور ندارد و به رالی می رود تا با بردن مسابقه و شرطی که دیگران روی او بسته اند به پول برسد. دوستان پیمان روی او شرط بسته اند و درمورد پولهای مسابقه با پیمان معامله کرده اند. در این بین ماشینی جدید که کسی راننده آن را نمی-شناسد وارد مسابقه می شود. پیمان گمان می برد رغیب خطری ندارد و مسابقه را شروع می کند. در کمال تعجب رغیب تازه کار مسابقه را می برد و پیمان متوجه می شود که راننده دختری است جوان. او که از باخت ناراحت و عصبانی است دختر را تهدید می کند که دیگر پا در مسابقه رالی نگذارد. اما دختر که گستاخ و جسور است توجهی نمی کند.

هدیه و پیمان در سریال عاشقانه

نقدی کوتاه بر عاشقانه ۱

• با دیدن قسمت اول سریال عاشقانه می توان متوجه فضای لاکچری سریال شد. لباس ها، ماشین ها و خانه ها همگی چیزهایی هستند که بیشتر از بازی بازیگران به چشم می آیند. گویی تمرکز سازندگان بیشتر از جلوه های هنری بر روی آرایش بازیگران و طراحی صحنه و لباس بوده است. 

• از قسمت اول سریال عاشقانه می شود فهمید که فرزندان در این سریال با والدینشان سر جنگ دارند. درسا به زنگ زدن های مادرش معترض است. رضا رابطه ی خوبی با پدرش ندارد و نمی-خواهد در هیچ موردی از او کمک بخواهد. پیمان مادرش را بخاطر ازدواج دوم ترک کرده و حاظر نیست به دیدنش برود. اینها تاثیراتی منفی بر قشر نوجوانی که این سریال را می بینند یا دیده اند می گذارد.

• بازی و دیالوگ های خارج از عرف هومن سیدی اما از نقاط قوت قسمت اول است که مخاطب را جذب خود می کند. 

با تمام نقدها و نظرات مثبت و منفی و نقاط قوت و ضعف، دیدن این سریال خالی از لطف نیست و ما را با دردسرها و مشکلت بخشی از جامعه آشنا می کند. 

فیلم های پیشنهادی :

عاشقانه ۱

سریال قورباغه

هومن سیدی در سریال عاشقانه ۱

سریالی عاشقانه از اتفاقات جالب با حال و هوای جوانان و زندگی روزمره تعدادی جوان بهمراه بخش هایی از طنز و نگرانی هایی جوانان امروزی.

سریال هم گناه

سریال همگناه

سریال همگناه برخلاف سریال های دیگر شامل بیش از ۴ موضوع خانوادگی و اجتماعی است که هر یک به نوبه ی خود میتواند داستان یک فیلم باشد. درگیری هر یک از شخصیت های فیلم در آن جایگاه بسیار دیدنی است. 

سریال دل

سریال دل

سریال عاشقانه دل داستان دو …… است که از ابتدای فیلم عاشق یکدیگر شده ولی در روز عروسی با دزدیده شدن عروس توسط یکی از آشنایانش داستان زندگی این زوج به کلی تغییر میکند.

سریال آقازاده

سریال آقازاده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.